+420 - 727 930 650

info@ketanela.cz

Nové Sady 988/2

602 00 Brno

Nabídka

naše filozofie a naše hlavní činnosti

naše filosofie

Filozofie společnosti je založena především na profesionálním zvládání stavební výroby, maximálním uspokojení přání náročných zákazníků a úplném a bezchybném dokončování zakázek v dohodnutém termínu. Aby toho bylo možné dosáhnout, zaměstnáváme zkušené techniky a dělníky, kteří jsou v příslušném oboru vyučení nebo proškolení a přezkoušeni. Vzhledem k náročnosti prováděných prací využíváme převážně svoje zaměstnance, které pravidelně školíme a vlastní strojové vybavení, kde disponujeme od bouracích kladiv, vrtaček, míchaček, hutnících pěchů a desek, lešení, oplocení až po těžkou techniku. Mimo vlastního vybavení spolupracujeme s ověřenými subdodavateli a specialisty.

 

Jsme schopni Vaši zakázku kompletně zrealizovat.

Demolice budov

Firma KETANELA s.r.o. nabízí kompletní likvidace a demolice všech druhů objektů a ocelových konstrukcí až po úplnou rekultivaci pozemku. Provádíme demolice budov, průmyslových areálů, výrobních podniků, továren, výškových objektů, železobetonových, betonových a ocelových staveb

Demolujeme ocelové konstrukce, betonové, železobetonové a zděné stavby v jakémkoli rozsahu včetně veškerých zemních prací. Demolice a likvidace provádíme s použitím potřebné demoliční techniky a moderních technologických postupů. Veškeré demoliční práce provádíme rychle, ale vždy přísně dodržujeme všechny zásady BOZP při odstraňování staveb.

REALIZACE

Železobetonové konstrukce

Provádíme kompletní výstavbu železobetonových monolitických konstrukcí, včetně zajištění všech souvisejících dodávek, prací, materiálů, jeřábů i koordinace (výstavbu na klíč). Kompletní realizaci dovedeme zajistit na zakázkách od rodinných domků až po zakázky rozsáhlejšího objemu.

REALIZACE

Inženýrské stavby, zpevněné plochy, oplocení

Provádíme rekonstrukce a novostavby přípojek i hlavních řádů inženýrských sítí, následné zapravení vč. finálního povrchu komunikací či chodníků.

REALIZACE

Pozemní stavby - rekonstrukce a novostavby

Pozemní stavby jsou jedním ze základních pilířů naší nabídky. Zaměřujeme se jak na trh soukromý, tak trh v sektoru měst a obcí.

 

Naší předností je vysoce kvalifikovaná týmová práce techniků a inženýrů, jak po stránce odborné a profesní, tak i po stránce organizační, obchodní a komunikační. Jsme schopni zvládnout technicky i organizačně náročné novostavby, rekonstrukce budov standardní i v režimu dohledu Národní památkové péče, půdní vestavby, systémové zateplování budov a obytných domů.

 

V rámci jednotlivých zakázek realizujeme veškeré portfolio potřebných činností od projekčních prací a inženýrské činnosti až po samotnou realizaci. Tyto procesy a činnosti koordinujeme prioritně ke konečné spokojenosti zákazníka se zárukou úplnosti, komplexnosti a trvanlivosti provedené stavby.

REALIZACE

Vlastní developerské projekty

Naše vlastní developerské projekty se soustředí na rezidenční výstavbu a rozvoj nevyužitých území.

Co to znamená v praxi?

Naše developerské projekty přetvářejí staré budovy určené k totální rekonstrukci v původní husté zástavbě měst a obcí v ČR na zcela nové výstavní prostory určené pro bydlení nebo podnikání. K našim projektům přistupujeme velmi pečlivě vč. koordinaci našich architektů a designérů.

REALIZACE

Všechna práva vyhrazena. Na veškeré fotografie se vztahují autorská práva firmy KETANELA s.r.o.

Poslední aktualizace: 21.11.2018.

DESIGN JANOTA

o nás

Naše hlavní činnosti

KETANELA s.r.o.

Nové Sady 988/2, Brno 602 00

420 727 930 650

info@ketanela.cz

Ing. Tomáš Koudelka

Jednatel společnosti